Poslední dny před prázdninami už jsou ta vedra až nesnesitelná. Čím víc mi přibývají roky, tím hůř snáším tahle až neskutečná vedra. Nejsem určitě sama, a tak to u nás řešíme pobytem na chatě, kde je to trochu snesitelnější. Momentálně jsme sice v Praze, protože manžel dochází na rehabilitace, ale už se zase chystáme odjet.
Minulý rok jsme zlikvidovali bazén, který jsme zase až tak moc nevyužívali a na jeho místo přišly letos vyvýšené záhony s rajčaty, paprikami a okurkami. Docela se jim tam daří, tak snad nějaká ta úroda bude.
Pro naše osvěžení využíváme zahradní sprchu a já vám představím moje přírodní "koupaliště"
Všem přeji klidné a pohodové letní dny a pozor na klíšťata, já sama jsem jich měla už pět.






