sobota 25. června 2022

Grilovací podložka

Sezona grilování právě začíná, proto vám chci představit skvělou pomůcku, bez které se už při grilování pravděpodobně neobejdete. Podložka je teflonová se skelným vláknem a nepřilnavou úpravou.
Před každým dalším použitím je potřeba podložku omýt a můžete ji používat stále. Je vhodná pro všechny typy jídel, masa, zeleniny a ryb. 
Jídlo vám nebude propadat do grilu a hlavně tam nestéká omastek, který se připaluje a zamořuje okolí nepříjemným kouřem. 
Právě dneska jsme vyzkoušeli a vychytávka je to opravdu skvělá. 
Pokud budete podložku objednávat přes internet, nelekněte se velikosti balíku. Podložky jsou sice dvě, ale balík má velikost menšího konferenčního stolku 😀 10 komentářů:

 1. Evi, manžel je, co se grilovacích vychytávek týče, skvěle vybavený, ale vím, komu tenhle nákup poradím.
  Přeji krásnou neděli, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helo, také přeji hezkou neděli i následující pracovní týden 😀

   Vymazat
 2. Anonymní26/6/22 09:20

  Lezarts

  Dobrá rada nad gril 😁😁😁👍

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Renato, je to fakt skvělé. Přeji hezký zbytek neděle 😀

   Vymazat
 3. Asi skvělé, ale my už nemáme zahradu a tak už negrilujeme. Ani mi to nechybí. Měj se moc pěkně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My grilujeme jen občas, nejraději mám kuřecí maso a lilek. Jarko, měj se hezky 😊

   Vymazat
 4. Určitě je to přínosné tomu, kdo griluje, ale pravdu povím, že kouzlu grilování jsem nikdy nepropadla, ani potraviny z grilu nemusím. Co se týče masa, není nad upečené v troubě, ale vím, že spousta lidí se na grilování těší. Ať vám tedy slouží. ☺

  OdpovědětVymazat
 5. Hanko, my grilujeme jen občas, ale i tak je podložka skvělý tip, který jsem dostala od švagrové. Maso ani zelenina nejsou připálené a ten, kdo griluje to možná ocení. Přeji hezké dny, zdravím 😉

  OdpovědětVymazat
 6. Evi, tuhle podložku mám a nemůžu si jí vynachválit, akorát není tak úplně nezničitelná, na přímém ohni se nám ji podařilo propálit :D.

  OdpovědětVymazat
 7. Na přímém ohni asi ano, ale my jsme měli podložku na roštu několik cm nad ohněm a zatím vydržela. V balení byly podložky dvě, tak nám snad při naší frekvenci grilování nějaký čas vydrží. Ale vychytané to určitě je 😉😊

  OdpovědětVymazat