Dneska vám nabídnu dobré a zdravé mlsání, Je to určené i pro ty, kteří mají, tak jako já, problém třeba se slanými tyčinkami, některými chipsy nebo s většinou ořechů. Problém není v chuti, ta by byla, ale ....
Minulý rok jsem úplnou náhodou na internetu objevila firmu Grizly a nestačila jsem se divit, jaké dobroty za celkem přijatelné ceny nabízí, ostatně můžete se přesvědčit sami na jejich internetových stránkách.
Jejich produkty jsou převážně z mnoha druhů ořechů ve formě sladké i slané, ořechové pomazánky a másla s příchutí právě těch ořechů, čokolády nebo ovoce. Další složku výrobků tvoří sušené ovoce, sušené maso i sušené sýry.
Minulý týden jsem po delší době opět zavítala na jejich stránky a protože mám v poslední době v oblibě sušené datle, začala jsem hledat. A našla jsem, Včera balíček dorazil a opět jsem hodně spokojená.
1 kg měkkých vypeckovaných datli za 89,- Kč
100 g balíček vypeckovaných datlí s arašídovým máslem a pistáciovým krémem (náplň je uvnitř i na povrchu) za 58,- Kč
A protože mám moc ráda mango, nemohla jsem při dnešním nákupu v PENNY přehlédnout mražené mango. Cena v akci 24,90/300 g



Evi, děláš mi chutě těmi datlemi. Miluju je, stejně tak i fíky. Paradoxně máme na zahradě fíkovník, který plodí dvakrát do roka. První úrodu stíháme většinou sníst, z druhé pak vařím džemy, dávám fíky do koláčů a dost toho zůstane na stromě. Už jsem mockrát přemýšlela, jak je sušit.
OdpovědětVymazatMěj hezké dny. 🍀
Alenko, se sušením neporadím, ale co sušička na ovoce? Musím říct, že ty datle jsou fakt skvělé a mizí celkem rychle 😉😃
VymazatJežkovy oči, zrovna na něco takového mám dnes chuť... jdu hledat... Alena
OdpovědětVymazatA ty by ti určitě chutnaly, mizí docela rychle 😊😉
VymazatA ty by ti určitě chutnaly, mizí docela rychle 😊😉
VymazatEvi, datle mám taky ráda a mango miluju. Zaujaly mne ty datle s arašídovým máslem a pistáciovým krémem, to jsem ještě neměla. Ale nedávno jsem od Grizlyho měl mrazem sušené broskve a ty byly fajn. Musím jejich stránky prozkoumat.
OdpovědětVymazatStáňo, pistácie mám ráda, ale datle s arašídovým máslem mi chutnaly víc, zdravím 😉
VymazatEvi, na Grizly nakupuji pravidelně, vždycky jsem spokojená.
OdpovědětVymazatSušené mango jsem dostala jako suvenýr z Thajska, zatím jsem ho neotevřela...
Prý je výborné!
Přeji hezký den. Helena
Helo, chystám se na jejich stránky znova. Mandle mizí před očima a chci vyzkoušet i jiné dobroty. Měj se hezky, zdravím 😃
VymazatNa Grizly nakupují mladí.Já se tam ještě nepodívala.Ale některé dobroty jsem už ochutnala a chci si objednat.
OdpovědětVymazatEvi,hezký den
Jitko, určitě tam pro sebe něco objevíš. Chci na jejich stránky znova nakouknout, lákají mě i další věci. Zdravím, pá 😉☺️
VymazatLezarts
OdpovědětVymazatJuknu na to. Díky!
Renato, určitě tě něco naláká, zdravím 😉😃
VymazatTetkapernikarka
OdpovědětVymazatEvi, určitě se tam taky mrknu. Datle má rád můj muž. Díky, měj se fajn 🌞🍀😊 Alena
Aleno, tyhle datle nemají chybu, datle jsem kupovala většinou jen na vánoční svátky, ale teď tak dlouho čekat určitě nevydržím. Měj se, pá 🙋♀️😉😃
VymazatNení mlsání, jako mlsání. Tu firmu znám, ale ještě jsem od nich nic nezkoušela. Mango jako takové zrovna moc nemusím.
OdpovědětVymazatLili, koukni na jejich stránky, je tam těch lákadel opravdu hodně, třeba něco vybereš. Měj se hezky, pá 😉
VymazatEvi, díky za tip☺
OdpovědětVymazatMarti, za málo. Věřím, že tě tam něco naláká, pá 😉😃
VymazatKouknu na ten odkaz. Díky za tip!
OdpovědětVymazatHezký den!
Hanka
Hanko, koukni na to, třeba tě něco zláká, pá 😊
VymazatJejda, na Grizzly jsem již dlouho nekoukla, musím to napravit.
OdpovědětVymazatUrčitě tě jejich stránky zase na něco nalákají, datle pomalu docházejí, tak se tam opět kouknu, pá 😉😊
VymazatDěláš mi chutě..měj se hezky.
OdpovědětVymazatJáro, koukni na jejich stránky a uvidíš těch chutí 😂 Měj se hezky, pá 😃
VymazatMám dojem, že jsem si od títo firmy objednávala arašídovou pomazánku s karamelem. Dávala jsem ji do nápní vánočnéího cukroví. Sěláš mis tím mlsáním chutě. .-)
OdpovědětVymazatMajko, to je dost možné, já od nich měla třeba i nugátovou pomazánku a je to vážně mňam 😃😉
VymazatDíky za tip! To si vyhledám :)
OdpovědětVymazatZdraví Marie
Maruško, vyhledej a myslím, že neodoláš, pá 😉☺️
VymazatGrizly je mor 🤣🤣 Miluju jejich sušené mango. Jinak jsem tam hodně nakoupila před vánoci, hlavně mladým pod stromeček. Zdravím tě, Evi 😊
OdpovědětVymazatŠárko, na to sušené mango se podívám, protože mango mám hodně ráda. Díky za tip a myslím, že v další objednávce to mango bude, pá 😉
OdpovědětVymazatAhoj Evi na Grizly nakupuju pravidelně všechno možné a vždy spokojenost. Měj se fajn, Lenka
OdpovědětVymazat